Trening personalny

Oktawiusz Jarząbek
Atrakcyjny i skuteczny sposób na osiągnięcie wymarzonej sylwetki!

Trening personalny - pierwsze spotkanie

Na pierwszym naszym spotkaniu chciałbym jak najwięcej się o Tobie dowiedzieć. Przygotuj się na miłą rozmowę przy kawie, wypełnienie obszernej ankiety (zadanie domowe) oraz pomiar na profesjonalnym analizatorze składu ciała. Zobaczymy jaki obecnie masz poziom tkanki tłuszczowej i mięśniowej, jaką zawartość wody w organizmie i wiele innych równie ciekawych faktów.
Poznamy podstawową i całkowitą przemianę materii Twojego organizmu i sprawdzimy motorykę poprzez łatwe do zrealizowania i przeprowadzenia testy sprawności fizycznej.

Musimy wiedzieć na jakim poziomie startujemy, tak, aby jak najlepiej się przygotować do treningów i uzyskać wymarzone efekty.

Na samym początku chciałbym poznać czym się interesujesz, jakie masz pasje, czemu poświęcasz czas, co lubisz, a czego nie lubisz robić.
Nie oszukujmy się – jestem dla Ciebie i chciałbym jak najefektywniej i jak najlepiej spożytkować ten czas, abyś z uśmiechem zaczynał trening i z jeszcze większym go kończył.

Analizę składu ciała jak i podstawowe testy sprawności fizycznej będziemy wykonywali systematycznie co jakiś okres czasu- mniej więcej co 3 tygodnie.
Dzięki temu będziemy wiedzieć jak na dany trening reaguje Twój organizm, a Ty zobaczysz efekty swojej pracy, co jest bardzo motywującym czynnikiem do dalszych działań.
Waga którą posiadamy w domu, często dołuje pokazując te same cyfry, nie jest adekwatna do pozytywnych zmian pojawiających się w organizmie (nie umiemy zobaczyć jak tkanka mięśniowa rośnie, a tłuszczowa maleje).

Pierwsze nasze zapoznawcze spotkanie może być bezpłatne, jeżeli zdecydujesz się na nim na zakup pakietu treningów.

Trening personalny - kolejne spotkania

Nasze kolejne spotkanie to już upragniony trening. Poświęcenie całkowitej uwagi na Tobie, Twoich ruchach i kompensacja ewentualnych błędów. Odpowiem na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.
Pomogę Ci nabyć wiedzę, która pozwoli Ci utrzymać formę i zadbać o swoje zdrowie.
Poprawisz swoją sylwetkę, ujędrnisz ciało i osiągniesz efekty o których rozmawialiśmy na początku naszej wspólnej przygody.
Moim celem jest zarażanie Cię miłością do aktywności fizycznej, abyś sam poczuł niepohamowane pragnienie życia nią na co dzień. Chciałbym, abyś był świadomy jakie obszerne korzyści niesie za sobą sport i jak bardzo ułatwia działanie i poprawia samopoczucie.
Pamiętaj, że regularne treningi nie tylko skutkują pięknym ciałem i smukłą sylwetką ,ale również zwiększają Twoją pewność siebie.

trener personalny

Chciałbyś trenować, ale uważasz że już Twój wiek na to nie pozwala? Nic bardziej mylnego!
Każdy trening dostosowuje idealnie pod Ciebie, żeby było zdrowo i bezpiecznie.
Trening zdrowotny będzie równie korzystnie wpływał na młode osoby jak i na seniorów.
Pamiętaj, że wiek to tylko liczba.

Masz tyle lat na ile się czujesz!

Poznaj jeszcze nasze inne usługi jak trening EMS czy masaże relaksacyjne