Hej, jestem Oktawiusz,
Twój nowy trener personalny

oktawiusz-jarzabek-trener-personalny

KIM JESTEM?

Nazywam się Oktawiusz Jarząbek i jestem masażystą oraz trenerem personalnym. Prowadzę również treningi za pomocą elektrostymulacji mięśniowej (trening EMS).

Przede wszystkim na początku dziękuję za poświęcony czas i odwiedzenie mojej strony internetowej.

Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalizacją gimnastyki korekcyjno – kompensacyjnej. Cały czas się dokształcam oraz uczestniczę w różnego rodzaju kursach oraz szkoleniach, dotyczących zarówno metod treningowych jak i technik masaży.

Ze sportem jestem związany od najmłodszych lat. W swoim życiu spróbowałem różnych dyscyplin, począwszy od gimnastyki, poprzez sporty walki, pływanie i skończywszy na sportach zespołowych. Wyczynowo trenowałem piłkę ręczną. Bardzo spodobał mi się ogólnorozwojowy charakter tej dyscypliny i drużynowa współpraca w osiągnięciu wspólnego celu. W 2018 roku zrezygnowałem z gry z powodu kontuzji i całkowicie poświęciłem się treningom personalnym.

Sezonowo jestem również instruktorem narciarstwa oraz windsurfingu, gdzie uczę dzieci danej aktywności od najmłodszych lat.

DLACZEGO DZIAŁAM?

Aktywność fizyczna niesie za sobą nieprawdopodobną ilość korzyści. Poprawia samopoczucie, polepsza stan zdrowia – polepsza pracę wszystkich układów naszego organizmu, pomaga w codziennym funkcjonowaniu poprzez polepszenie kondycji, sprawności i siły.

Bardzo dużo można wymieniać o korzyściach płynących z podejmowania aktywności fizycznej. Chciałbym zarazić wszystkich miłością do niej, aby treningi nie były obowiązkiem a przyjemnym spędzeniem czasu, pasją, relaksem, oderwaniem od rzeczywistości.

Dużą wartością dla mnie jest zdrowy styl życia i chciałbym Cię nauczyć jak wplatać ruch i dobre nawyki do swojej codzienności.
Pomogę Ci zrzucić zbędne kilogramy, wymodelować sylwetkę oraz poprawić stan zdrowia.
Sprawię, że będzie Ci się chciało. Chcę pokazać wszystkim ludziom, że aktywność fizyczna to nie tylko lepsze ciało , ale przede wszystkim lepsze życie.

JAK DZIAŁAM?

Podczas treningu indywidualnie dopasowuje plan treningowy do potrzeb i możliwości klienta. Zarówno czas treningów jak i ich częstotliwość dopasujemy wspólnie pod Ciebie, abyś uzyskał najlepsze efekty w najbardziej korzystny dla Ciebie sposób.

Poprzez rozbudowaną ankietę dowiaduje się o Twoich preferencjach, zainteresowaniach, możliwościach. Analizuję warunki fizyczne jakimi dysponujesz i dobieram trening dzięki któremu osiągniesz swoje zamierzone cele w bezpieczny, skuteczny i atrakcyjny sposób. Poprzez indywidualne podejście unikniesz skutków przetrenowania, a czas spędzony na treningu stanie się dla Ciebie potrzebą i radością.
Również w przypadku masaży dostosowuje się do potrzeb i warunków klienta.

Robię to bo wiem, że w dzisiejszym świecie pełnym stresu i zabiegania trzeba zadbać o swoje ciało, o poprawę postawy i zachowanie kondycji fizycznej. Warto na chwilę się zatrzymać i poświęcić czas, aby w dniu codziennym lepiej nam się żyło, bez bólu i zmęczenia.
Kompleksowe podejście , łączenie masaży, gimnastyki korekcyjnej i treningów gwarantuje zdrowe, lepsze ciało.

To klient wybiera jak i gdzie chce ćwiczyć! Nie możesz wyjść z domu? Masz dziecko?

Na terenie Śląska przyjadę do Ciebie z odpowiednim sprzętem, dotyczy to zarówno masaży jak i treningów personalnych, czy zajęć z gimnastyki korekcyjnej. Możemy się również spotkać w gabinecie FizjoSport przy ul. Gałeczki 36 w Chorzowie.
Jeżeli nie masz możliwości spotkać się osobiście prowadzę również:

TRENINGI PERSONALNE ONLINE.

Serdecznie zapraszam do kontaktu!